• Chcete porodit přirozeně? Bez zbytečných zásahů do porodu?
 • Netroufáte si na domácí porod nebo doma rodit nemůžete?
 • Máte špatné zkušenosti z minulého porodu?
 • Slyšela jste různé stresující příběhy od kamarádek a máte pocit, že porod je něco co se musí přetrpět?

Sama jsem zažila dva zcela rozdílné porody. Proto vím, že je možné, aby se i Váš náhled na porod změnil.

Díky informacím, které nikdy neuslyšíte od svého gynekologa, a své přípravě, se budete na porod těšit. Budete na něj nahlížet z docela jiného úhlu pohledu jako na zkušenost, která Vás nejen obohatí, ale změní i jako ženu.

Navíc si porod můžete nádherně užít a pak na něj s radostí vzpomínat jako na krásný a obohacující zážitek.

Porod může být úplně jiný než slýcháte. Může jít o nádhernou životní zkušenost, na jejímž konci čeká nový začátek - a to Vy jako nová žena, která vše dokáže, a Vaše krásné miminko.

Na mne čekalo takovéhle, můj milovaný syn Vítek 🙂

Sama jsem si první porod moc neužila a dodnes s ním mám tak trochu problém. Prvního syna jsem porodila císařským řezem z důvodu jeho polohy koncem pánevním a také kvůli mým zdravotním komplikacím. 

Dnes vím, že vše mohlo být úplně jinak, a to i v prostředí porodnice. Kdybych tenkrát věděla všechno, co vím dnes, věřím, že bych rodila jinak. Tak jako jsem rodila svého druhého syna. Krásně, pohodově...

Ráda bych i Vám ukázala, jak na to. Jak porodit pohodově v prostředí porodnice. Jak dosáhnout toho, že na sebe budete hrdá a na porod budete radostně vzpomínat.

Od svého prvního porodu jsem ušla dlouhou cestu, získala nepřeberné množství zkušeností, přečetla desítky knih, odborných studií a článků. Téma porodu se stalo mým hobby. 

Věřím, že každá žena má právo vědět, jak chce rodit a jak to udělat, aby byla se svým porodem spokojená. Aby pro ní byl porod obohacující zkušeností, na kterou bude ráda vzpomínat, a ne traumatem na zbytek života. 

Život je krásný, když víte, že jste udělala vše co bylo možné. Když víte, že jste překonala nepřekonatelné, když víte, že od teď už dokážete cokoliv.  

Co je e-book Pohodový porod?

 • E-book Pohodový porod nabízí nový pohled na porod v porodnici. Každá žena chce porodit co nejméně bolestivě. Ale také přirozeně, ideálně bez léků a necitlivých zákroků lékařů.
 • Některé ženy proto rodí doma. Jiné ale nechtějí, nebo nemohou. Proto jsem napsala e-book Pohodový porod. V e-booku se dozvíte, jak na to, abyste mohla prožít krásný, pohodový porod v prostředí porodnice.

Co najdete v e-booku?

 • Nový pohled na možnosti porodu v nemocnici.
 • Komplexní přehled všech oblastí předporodní přípravy.
 • Co do přípravy zahrnout, aby porod v porodnici probíhal podle Vašich představ.
 • Co dělat při porodu, aby byl porod krásným zážitkem.
 • Příprava je zaměřena na konkrétní aktivity a obsahuje praktické návody a přístupy, které zvládne každá žena.
 • Najdete zde také seznamy a pracovní listy, abyste na nic nezapomněla a vše si včas mohla ověřit.

Cena e-booku Pohodový porod je 540,- Kč. E-book má 56 stránek přehledného textu, obrázků a návodů. 

Dozvíte se vše jasně a srozumitelně. Můžete začít ihned jednat a přiblížit se tak vysněnému klidnému a krásnému porodu. Nemusíte nic složitě hledat a zjišťovat, vše najdete na jednom místě a prověřené osobní zkušeností.

Navíc získáte zdarma tyto bonusy:

E-book  Jak pečovat o miminko a úspěšně kojit (není samostatně dostupný).

Telefonickou konzultaci v délce 30 min v hodnotě 150,- Kč.

(Upozorňuji, že e-book je elektronická kniha a tudíž Vám přijde e-mailem ve formátu PDF).

 • Ušetřete si čas prohledáváním stovek internetových stránek, pročítáním spousty knížek, které se svou kvalitou obsahu mnohdy závratně liší, a hlavně většinou postrádají praktické zkušenosti z českého prostředí.
 • Díky e-booku Pohodový porod si snadno ujasníte, co od porodu očekáváte. Jak chcete, aby Váš porod probíhal a díky tomu budete přesně vědět, jak dál postupovat a na co se zaměřit při své přípravě.
 • Není potřeba, aby Vaše cesta k pohodovému porodu byla klikatá jako ta moje. Můžete jít přímočaře. Řešení se Vám nabízí na dlani.
 • Vaše peníze jsou v bezpeční díky garanci vrácení peněz do 30-ti dnů. Pokud nebudete spokojena, peníze Vám zašlu zpět bez dotazů.
 • Objednejte si e-book Pohodový porod již nyní, ať se stihnete na vše dobře připravit a zajistit si tak krásný zážitek na celý život.
Jana Cardová

Jana Cardová

Výtvarnice a lektorka

Je to neuvěřitelné! Tento eBook bych doporučila každé ustrašené holce, jako jsem já, jejíž jediná synonyma k porodu jsou "bolest" a "strach". Říká se, že porod je ta nejpřirozenější věc na světě, ale většina běžných informací o něm jsou jak hororové historky. To jednoho, koho to teprve čeká, dost vystraší. Proto mě zaujal název "Pohodový porod". Že by něco takového fakt existovalo, to jsem si vůbec nedovedla představit. Do teď. Míla Vám přesně vysvětlí, kudy jít, co se bude dít. Lidsky, něžně, opravdově. Přála bych si mít jednou někoho takového po boku!

Klára Hrachová

Klára Hrachová

Zdravotnická záchranářka

Jako zdravotnice jsem přistupovala k e-booku trochu skepticky. Myslela jsem, že bude pojednávat hlavně o psychické stránce porodu a o domácích porodech. Nicméně mě e-book velmi mile překvapil. Informace jsou přehledné, pěkně uspořádané a napsané poutavě. E-book nevnucuje žádné autorčiny názory, pouze popisuje možnosti, které žena má. Jako velmi přínosné hodnotím přímé odkazy na konkrétní webové stránky, člověk se může rovnou podívat na popisovanou problematiku a nemusí to zdlouhavě hledat na internetu. Celý text vychází z autorčiných osobních zkušeností, což na mě působí důvěryhodně a člověk si určité situace dokáže snadno představit. E-book Pohodový porod bych rozhodne doporučila všem nastávajícím maminkám, které se chtějí dozvědět praktické informace podávané "lidským" jazykem.

Irča Helusová

Irča Helusová

Ekonomka

Mám doma už více než roční holčičku a moc dobře si pamatuji, jak jsem průběžně po celé těhotenství brouzdala internetem a sháněla informace tu o tom a tu o tamtom. E-Book Pohodový porod je takovým malým průvodcem k velkému okamžiku, je stručný, jasný, obsahuje návody a rady vycházející ze zkušeností a na porod a přípravu na něj nabízí komplexní pohled. Obzvlášť oceňuji několikrát opakované udržení si dobré nálady – i podle mě je právě optimismus a víra v sebe sama tím největším pomocníkem (a to nejen při porodu a při přípravě na něj). E-Book bych rozhodně doporučila všem nastávajícím maminkám, které jsou přehlcené nepřeberným množstvím informací a neví, co si vybrat a čemu věřit.

+

Telefonická konzultace jako bonus

  • Sdílejte své obavy či očekávání, které se bojíte říct Vašemu okolí.
  • Zeptejte se na cokoliv se ostýcháte zeptat Vaší gynekoložky/gynekologa.
  • Budu Vám naslouchat a pokusím se pomoci.

Stále ještě váháte?

Je možné, že Váš porod bude krásný i bez toho, aniž byste pro to cokoliv udělala.

Chcete-li si však být jistá tím, že si nic nebudete následně vyčítat, neváhejte a shánějte informace, snažte se na porod maximálně připravit.

Pokud chcete z jakýchkoliv důvodů rodit v porodnici, e-book Pohodový porod je přesně pro Vás. Najdete zde vše důležité v přehledné a srozumitelné formě, bez všelijakých lékařských termínů.

Nezapomeňte, že máte k dispozici 30-ti denní garanci vrácení peněz. Peníze Vám vrátím bez jakýchkoliv dotazů.

Neváhejte a objednejte si e-book Pohodový porod včetně bonusů zdarma právě teď.

Pokud chcete vzít věci do svých rukou a být se sebou a svým porodem spokojená, objednejte si e-book nyní. Získáte tak průvodce na Vaší cestě za pohodovým porodem.

E-book Pohodový  porod stojí 540,- Kč a získáte tak zároveň i neprodejní bonus Jak pečovat o miminko a úspěšně kojit a telefonickou konzultaci.

Pokud si stále nejste jistá, zda e-book objednat, nabízím možnost stažení ukázky e-booku Pohodový porod zdarma. Můžete si přečíst prvních 11 stránek e-booku a získat tak konkrétní představu, jak je e-book napsaný.