ZAŽIJTE PŘIROZENÝ POROD V ZÁZEMÍ PORODNICE

Najděte v sobě silnou a schopnou ženu, staňte se šťastnou maminkou.

 • Nevíte, co při porodu přijde?
 • Chcete rodit v bezpečném zázemí porodnice, ale bez zbytečných zásahů?
 • Víte, jak poznat, že už začínáte rodit?
 • Bojíte se, jak to všechno zvládnete?

To jsou asi nejčastější otázky nastávajících maminek. A můžete jich mít daleko, daleko víc.

Znám je od sebe a od maminek z mých předporodních kurzů. Žádná prvorodička neví, co jí čeká, a proto se často bojí. Je to normální a přirozené.

Sama jsem zažila tři zcela rozdílné porody. První i druhý se mi nelíbily a už jsem něco takového znovu nechtěla zažít.

Začala jsem se o dění kolem porodu více zajímat. Zjišťovala jsem, jak vše kolem porodu funguje a co můžu udělat, abych porodila hladce a pěkně.

Dnes vím, že porod je věc zcela přirozená. Ženské tělo je zázračný nástroj, který přesně ví, co má dělat, stačí mu dát důvěru.

Důvěřovat sobě a také miminku, to hraje při porodu klíčovou roli. Už jste to někdy slyšely? Doufám, že ano. Je to opravdu moc a moc důležité...

Porod může být nádhernou  životní zkušeností, díky které si uvědomíte, že jste neuvěřitelně silná a dokážete všechno, co chcete.

Svůj první porod jsem si moc neužila a dodnes se s ním vyrovnávám.

Tenkrát jsem se ale připravila málo a jen se svěřila do péče lékařů. Vždyť oni musí vědět, co je pro mě a mé dítě nejlepší. 

Dnes vím, že vše mohlo být jinak. Že i v porodnici jsem mohla rodit podle svých představ, tak jako jsem rodila svého syna Vítka. Krásně, pohodově...

A proto jsem napsala e-book:

JAK NA POROD V PORODNICI aneb Pohodový porod

Co najdete v e-booku?

 • Co je to přirozený porod a proč se vůbec připravovat

  Dozvíte se, proč se vlastně na porod připravit a jak důležité je mít jasno v tom, jak chcete porodit.
 • Doprovod u porodu

  Zjistíte, proč se zabývat výběrem svého porodního týmu a jaký obrovský vliv na porod může mít odborný doprovod porodní asistentky nebo duly. Co pro vás mohou dělat a také jak a kde je vybrat. Zjistíte také, na čem se domlouvat s vaším osobním doprovodem (partnerem, maminkou), aby vám byly při porodu prospěšní a nelezli vám na nervy.
 • Výběr porodnice

  Chcete rodit v nejbližší porodnici? A víte, jak to tam u porodu probíhá? Získejte návod, jak zjistit, která porodnice je pro vás ta nejvhodnější a proč se tím vlastně zabývat.
 • Psychická příprava

  Zjistěte, co je pro porod důležité, naučte se správně relaxovat, abyste nebránila porodnímu procesu. Zjistěte, jak spolupracovat s intuicí a miminkem.
 • Fyzická příprava

  Ujasněte si, čemu věnovat čas, energii a peníze. Existují ověřené metody, které vám pomohou se na porod připravit. Víte, že můžete využít např. reflexní masáž? Je toho mnohem více...
 • Co zabalit do porodnice

  Získejte praxí ověřený seznam věcí, které se hodí mít zabalené do porodnice. Zjistěte, co všechno se bude hodit na dobu porodu, co na oddělení šestinedělí a co pro miminko.
 • Průběh porodu

  Zjistěte, jak porod funguje, jaké má fáze a co se v jednotlivých fázích děje s vaším tělem. Získejte návod na to, jak pracovat s kontrakcemi, aby byly účinné. Seznamte se s celým procesem až do doby po porodu, zjistěte, jak probíhá správný bonding a proč se vlastně dělá.

Od svého prvního porodu jsem ušla dlouhou cestu, načerpala spoustu vědomostí, přečetla desítky knih, odborných studií a článků.

Stala jsem se lektorkou kurzů předporodní přípravy a studuji, abych se stala certifikovanou dulou.

Věřím, že každá žena má právo rozhodovat o svém porodu, aby pro ni byl porod obohacující zkušeností, na kterou bude ráda vzpomínat, a ne traumatem na zbytek života.

Co píší o e-booku jeho čtenářky:

Jana Cardová

Jana Cardová

Výtvarnice a lektorka

Je to neuvěřitelné! Tento eBook bych doporučila každé ustrašené holce, jako jsem já, jejíž jediná synonyma k porodu jsou "bolest" a "strach". Říká se, že porod je ta nejpřirozenější věc na světě, ale většina běžných informací o něm jsou jak hororové historky. To jednoho, koho to teprve čeká, dost vystraší. Proto mě zaujal název "Pohodový porod". Že by něco takového fakt existovalo, to jsem si vůbec nedovedla představit. Do teď. "

" Míla Vám přesně vysvětlí, kudy jít, co se bude dít. Lidsky, něžně, opravdově. Přála bych si mít jednou někoho takového po boku!

Klára Hrachová

Klára Hrachová

Zdravotnická záchranářka

Jako zdravotnice jsem přistupovala k e-booku trochu skepticky. Myslela jsem, že bude pojednávat hlavně o psychické stránce porodu a o domácích porodech. Nicméně mě e-book velmi mile překvapil. Informace jsou přehledné, pěkně uspořádané a napsané poutavě. E-book nevnucuje žádné autorčiny názory, pouze popisuje možnosti, které žena má. "

" Jako velmi přínosné hodnotím přímé odkazy na konkrétní webové stránky, člověk se může rovnou podívat na popisovanou problematiku a nemusí to zdlouhavě hledat na internetu. Celý text vychází z autorčiných osobních zkušeností, což na mě působí důvěryhodně a člověk si určité situace dokáže snadno představit. "

" E-book Pohodový porod bych rozhodne doporučila všem nastávajícím maminkám, které se chtějí dozvědět praktické informace podávané "lidským" jazykem.

Irča Helusová

Irča Helusová

Ekonomka

Mám doma už více než roční holčičku a moc dobře si pamatuji, jak jsem průběžně po celé těhotenství brouzdala internetem a sháněla informace tu o tom a tu o tamtom. E-Book Pohodový porod je takovým malým průvodcem k velkému okamžiku, je stručný, jasný, obsahuje návody a rady vycházející ze zkušeností a na porod a přípravu na něj nabízí komplexní pohled."

" Obzvlášť oceňuji několikrát opakované udržení si dobré nálady – i podle mě je právě optimismus a víra v sebe sama tím největším pomocníkem (a to nejen při porodu a při přípravě na něj). "

" E-Book bych rozhodně doporučila všem nastávajícím maminkám, které jsou přehlcené nepřeberným množstvím informací a neví, co si vybrat a čemu věřit.

Cena e-booku je 390,- Kč.

Navíc získáte tyto bonusy:

1) Jak pečovat o miminko a úspěšně kojit (bonus je dostupný pouze s e-bookem).

2) Telefonickou konzultaci v délce 30 min v hodnotě 120,- Kč.

   • Máte strach, nevíte, co a jak vlastně chcete?
   • Máte dotaz, na který se nechcete ptát své lékařky?
   • Jsou informace z internetu matoucí?
   • Nejste si jistá, jak bude reagovat Váš partner?

  Zavolejte. Pomůžu Vám se vypořádat s vašimi obavami a strachy. Taky jsem je prožívala...

 • Ušetřete si čas prohledáváním stovek internetových stránek, pročítáním spousty knížek, které často postrádají praktické zkušenosti z českého prostředí.
 • Díky e-booku Pohodový porod si snadno ujasníte, co od porodu očekáváte. Budete přesně vědět, jak dál postupovat a na co se zaměřit ve své přípravě.
 • Není potřeba, aby vaše cesta k vysněnému porodu byla klikatá jako ta moje. Můžete jít přímočaře. Řešení máte přímo před sebou.
 • Vaše peníze jsou navíc v bezpeční díky 30-ti denní garanci vrácení peněz. Pokud nebudete s e-bookem spokojená, peníze Vám zašlu obratem zpět.

Objednejte si e-book Pohodový porod nyní, abyste se stihla včas připravit. 

Je potřeba se na porod připravovat?

Je možné, že Váš porod bude krásný i bez toho, aniž byste pro to cokoliv udělala.

Chcete-li si však být jistá tím, že si nic nebudete následně vyčítat, neváhejte a shánějte informace, snažte se na porod maximálně připravit.

Pokud chcete rodit v porodnici, je tento e-book přesně pro Vás. Najdete v něm vše důležité v přehledné a srozumitelné formě, bez všelijakých lékařských termínů.

Nezapomeňte, že máte k dispozici 30-ti denní garanci vrácení peněz.

 • Vezměte věci do svých rukou. Objednejte si e-book a začněte se připravovat ještě dnes.
 • Získáte 62 stránek návodů a konkrétních tipů a navíc 2 bonusy zcela zdarma.